Otwarta rana po usunięciu zmiany skórnej w obrębie piersi u 27-latki

Witam.Od 6.12 mam otwartą ranę po wycięciu zmiany skórnej na piersi (rozeszły się szwy). 3 tyg stosowałam antybiotyk oraz plastry granuflex (do teraz, zmieniam co 48 godzin). Martwi mnie,że rana się nie zabliźnia ciągle :( Nie umiem sama ocenić czy już coś zaczyna rosnąć czy nie.... Proszę o ocenę, czy to po bokach to już nabłonek? Będę wdzięczna za odpowiedź :( http://zapodaj.net/e2ff41e627c9d.jpg.html

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam udać sie w celu oceny rany do specjalisty chirurgii. Niestety najważniejszym jest osobiste zbadanie rany. Pozdrawiam