Padaczka, endometrioza a znieczulenie

Witam, mam 21 lat. Na początku tego roku stwierdzono u mnie endometriozę. Zabieg laparoskopowego usunięcia guza (4cm x 4cm) wyznaczono na 31 marca 2016 roku. W kwietniu 2014 miałam atak padaczkowy. Podczas pobytu w szpitalu zrobiono badania: TK, RM, dwa razy EEG oraz przepływy tętnic szyjnych- wszystkie badania w normie. Dzisiaj na konsultacji Pani doktor powiedziała mi że do znieczulenia muszę być w pełni zdrowa. Czy więc wskazana jest wizyta u neurologa?

Może należy sprecyzować o jakie zdrowie chodzi? całkowite, brak infekcji?
Jeżeli do zabiegu pacjent musi być całkowicie zdrowy i ma być to rozumiane jako brak jakichkolwiek chorób to żaden pacjent chory na padaczkę, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę i każda inną chorobę nie mógłby być operowany. A to jakaś bzdura. Rodzaj i sposób znieczulenia dobiera się do pacjenta i jego chorób.