Padaczka w wyniku urazu ciała po udarze

Witam,mieszkam w UK,w roku 2011 mialam udar mozgu,rok temu stwierdzono u mnie padaczke w wyniku zbyt duzego urazu ciala po udarze,teraz wystepuja u mnie drzenia rak,mimowolne ruchy glowy.Niewiem dlaczego lekarz przez rozmowe telefoniczna tylko stwierdzil ze to od kregoslupa,dziwne to dla mnie ze mozna cos stwierdzic po rozmowie telefonicznej.Chce prosic o wskazowki co to moze byc.Pozdrawiam

Tak jak niewiele można stwierdzić w rozmowie telefonicznej, tak samo niewiele można stwierdzić przez internet.
Aby postawić właściwe rozpoznanie niezbędna jest znajomość charakteru objawów, objawów towarzyszących, czynników prowokujących i wielu innych danych.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, które w tym wypadku powinien przeprowadzić neurolog.