Pałeczkowate palce u 27-latka

Witam mój 27 letni syn od pewnego czasu ma zmieniony wyglad palców lekarz rodzinny okreslił to jako pałeczkowate palce mamy wizyte u pulmunologa ale syn denerwuje się czy na skutek leczenia wygląd palcow wróci do normy ? Dziękuje i pozdrawiam

Dzień dobry,

Warto rozważyć również przyczyny kardiologiczne jako przyczynę zmiany wyglądu palców. Proszę skonsultować się z pulmonologiem, czy wskazana jest wizyta u kardiologa. Palce pałeczkowate mogą być wywołane również przyczynami kardiologicznymi.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz