Panel infekcji urogenitalnych 6 patogenów - po jakim czasie od ryzykownej sytuacji uzyskam wiarygodny wynik?

witam. Zwracam się z pytaniem, po jakim czasie można wykonać badanie urogenitalne 6 patogenów? Słyszałem, że juz po paru dniach od ryzykownej sytuacji. Ja owe badanie przeprowadziłem po 3 tyg kiła po 4 tyg. Oba badania podały mi wyniki ujemne. Czy w takim wypadku mogę uznać, że wyniki są 100% autentyczne?

Witam, różne badania wykonuje się w różnym czasie od ryzykownej sytuacji. Np HIV po 3cim tygodniu, etc. Pakiety takie w jakiś sposób pomagają przeprowadzić wstępną weryfikację. Jednak rozmowa z lekarzem, ustalenie postępowania, kolejności badań .... Proponuję zgłosić się do lekarza i porozmawiać . www.d3med.pl