Po jakim czasie od stosunku można zrobić badania na choroby weneryczne?

Po jakim czasie od ryzykownego zachowania seksualnego wykonać badania pod kątem chorób wenerycznych, oraz jakie badania wykonuje się w celu weryfikacji zachorowa: 1.Kiły 2.Rzeżączki 3.Chlamydiozy 4.Wirusowe zapalenie wątroby 5.Rzęsistkowicy Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam, różne badania wykonuje się w różnym czasie od ryzykownej sytuacji. Np HIV po 3cim tygodniu, etc. Pakiety takie w jakiś sposób pomagają przeprowadzić wstępną weryfikację. Jednak rozmowa z lekarzem, ustalenie postępowania, kolejności badań .... Proponuję zgłosić się do lekarza i porozmawiać . w razie pytań prosze na email www.d3med.pl