Paraliż lewostronny twarzy

Witam, proszę o pomoc. Miałam zapalenie kolana - skonczylo sie operacja. Pózniej paraliż lewostr. twarzy gdzie lekarz stwierdził nerw trojdzielny. Teraz stomatolog stwierdził ze mam martwy ząb i że nerw uszkodził ząb albo ząb uszkodził nerw. Chodze po lekarzach bo źle się czuje, nie śpie po pare dni, mam wahania nastroju,zapominam, bole brzucha,brak koncentracji, nie mam sił. skojarzyłam ze 8 lat temu miałam kleszcza,nie brałam leków. CZY to borelioza i jakie badanie wykaże coś po takim czasie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie badania.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zapalenie kolana i porażenia nerwów mogą być z tym związane. Zalecam udać się do lekarza rodzinnego, który skieruje Panią do lekarza chorób zakaźnych celem kontroli. Pozdrawiam