Partner po detoksie a obawy, że zacznie znowu pić

Czy może mi ktoś pomuc mam partnera z którym juz jestem 3 lata jest po detoksie zdarza mu się ze wypije piwo ja żyje w ciągłym stresie proszę o pomoc co mam zrobić oboje pracujemy w pensjonacie żyje w ciągłym stresie ze znowu wypije on twierdzi ze nie pije jestem po szpitalu psychiatrycznym

Zachęcam do skorzystania z pomocy ośrodka terapii uzależnień, który oferuje psychoedukacje i grupy wsparcia dla rodzin osób uzależnionych od alkoholu.