Problemy z alkoholem u męża

moj mąz ma problemy z alkoholem fakt ze nie pije codziennie tylko okazyjnie ale jak zaczyna to nie ma umiaru przy tym na drugi dzien jak mu opowiadam co robił i ze źle sie do mnie odzywał to mowi ze to dlatego bo ja go prowokuje a prawda jest taka ze ja prosze go np o to zebywszedł do domu albo zeby sie położył do łóżka nie wiem co mam robić bo ja naprawde zaczynam czuc sie winna prosze o rade

Dzień dobry!

Zachęcam, aby oboje Państwo (wspólnie lub każde z Was z osobna) skonsultowało się np. w Ośrodku Terapii Uzależnień lub Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Warto skorzystać z pomocy psychologicznej dla rodzin osób uzależnionych od alkoholu i osób współuzależnionych. Wparcie a także psychoedukacja pomogą Pani poradzić sobie z trudna sytuacja oraz stawiać granice mężowi.