Pasy ściągające po porodzie

Za trzy tygodnie bede rodzic moje drugie dziecko. Czy dobrze jest po porodzie stosowac pasy sciagajace na brzuch czy lepeij pozostawic to naturze. Po pierwszym dziecku pozostal mi brzuszek przy czym nie moge powiedziec ze bylam gruba jesli chodzi o reszte mojego ciala. Po pierwszej ciarzy zrobila mi sie tez przepuchlina w okolicy pepka.

Lek. Tomasz Budlewski

w zależności od tego jaki bedzie poród. proponuję po porodzie i po połogu udać się do lekarza ginekologa aby określił czy juz można stosowac tego typu pasy.