Pęcherzyk 4-5 mm a szanse na utrzymanie ciąży

Witam. W czwartek 20.08 byłam u ginekologa, lekarz potwierdził ciaże ale powiedział, że pęchęrzyk ma 4-5 mm i jest za mały jak na 6 tydzień ciąży, powiedział, że z usg wychodzi jakby to był 5 tydzień. kazał mi przyjśc za tydzien na kolejne usg żeby zpbaczyć, czy się rozwija. Bardzo się martwie. Czy może okazac się że jest wszystko ok? moje cykle są 27-31 dniowe, co miesiąc inaczej. Proszę szczerze o odpowiedz czy są szanse?

W tak wczesnej ciąży zalecana jest cierpliwość. Dlatego proszę zastosować się do rad swojego ginekologa. Pozdrawiam