Pęcherzyk w okolicy odbytu i krew

Witam ! :) Mam takie pytanie. Jakiś czas temu wyczułam u siebie w okolicach odbytu taki dziwny jakby pęcherzyk, który był wyczuwalny tylko przy 'wypięciu' w sumie nie wiem czy bym się tym przejeła gdyby nie fakt,że kilka dni póżniej podczas korzystania z toalety zauważyłam krew, poczym ten pęcherzyk znikł. W tej chwili nie pojawił się. Nie wiem co to mogło być. Proszę o odpowiedz. Z góry dziękuje !:)

Lek. Tomasz Budlewski

Być może był to guzek krwawniczy czyli hemoroidy. Aby postawić diagnozę należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.