Pęcherzyk żółciowy cienkościenny, w łączności ze ścianą wewnętrzną struktura hyperechogeniczna
Proszę mi poradzić co dalej z tym robić- badanie usg -Pęcherzyk żółciowy cienkościenny, w łączności ze ścianą wewnętrzną struktura hyperechogeniczna, bez cienia akustycznego -najpewniej polip-lekarz ogólny nie zareagował a ja jestem trochę zaniepokojona, trzy miesiące temu usunięto mi wyrostek który gnił mi parę lat (słowa lekarza operującego )który przy okazji zniszczył mi jajnik i jajowód, przez pare lat chodziłam po różnych lekarzach i nikt nie potrafił mi pomóc boję się żeby to się nie powtó

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Polip to zmiana łagodna. Nie powinna się Pani zatem niepokoić. Warto jednak rozważyć usunięcie pęcherzyka w trybie planowym. W tym celu proszę skonsultować się ze specjalistą chirurgiem.