Pęcherzyk żółciowy w całości objęty przez naciek o charakterze nlp

W szpitalu wykonano u mnie ECPW.Badanie TK wykazało: pęcherzyk żółciowy w całości objęty przez naciek o charaktrze npl o wymiarach 53x52 mm,naciek obejmuje tkankę tłuszczową okołopęcherzykową oraz wątrobę,w segmencie V wątroby widoczne ognisko meta o wymiarach 30x48,dren w PŻW, Badanie histopatologiczne wykazało brak komórek nowotworowych,natomiast wycinek zawiera cechy stanu zapalnego. Moje pytanie to co teraz mam robić chirurdzy chcą czekać twierdzą ,że stan zapalny sam się cofnie ?

Witam,
proces zapalny obejmuje duży obszar i najpewniej stąd chęć czekania u chirurgów z radykalnym zabiegiem.
Wykluczono proces nowotworowy, więc proponuję pozostawać w ścisłej kontroli chirurgicznej.