Pęcherzyk żółciowy z naciekiem zapalnym i guzy w płacie wątroby

Mam pęcherzyk żółciowy z naciekiem zapalnym ,w 5 płacie i 6 płacie wątroby guzy wielkości ok 10 cm jestem po protezowaniu dróg żółciowych dwukrotnie,oprócz tego stwierdzono u mnie helicobacter pyroli jakie antybiotyk mogę brać jeżeli augmentin nie działa a wręcz przyspiesza wzrost choroby.Jestem w trakcie diagnostyki nowotworowej czekam na wyniki biopsji a żołądek bardzo mi dokucza

Zalecenia da lekarz prowadzący! Ja za mało wiem o Pani chorobie - nie mogę więc odpowiedzieć! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż