Pękająca skóra na stopach w okolicy palców

Pełzająca skóra na stopach Witam! Moj maz skarży sie na pękająca skore na stopach w okolicach palców po zewnętrznej stronie. Jak moge mu pomoc? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuje za odpowiedz.

Tak moze manifestowac sie grzybica miedzypalcowa stop. Zwlaszcza jesli mąż uprawia sport lub nosi przez wieksza czesc dnia nieprzewiewne obuwie. Warto skontaktowac sie z dermatologiem, aby postawic ostateczna diagnoze i dobrac ewentualne leczenie.