Vacu Activ a pękające naczynka na udach

Witam, od kilku dni ćwiczę na VACU activ bodyshape i zauważyłam pękające naczynka na udach. Czy to prawda że jak wyłączę w urządzeniu VACU activ całkowicie podciśnienie a zostawię włączoną podczerwień to nie będę mi się pogłębiać te pękające naczynka? Mam wykupiony karnet i nie chciałabym całkowicie z tego rezygnować. Czy istnieje ryzyko, że właśnie z powodu urządzenia VACU activ bodyshape mam problem z pękającymi naczynkami? I jeśli tak to chciałabym zapytać czy jest na to jakiś sposób. Może rozwiązaniem byłoby na przykład zastosowanie jakiegoś leku albo najlepiej jakiejś maści na pękające naczynka, dzięki którym na przykład podczerwień albo podciśnienie nie będą tak negatywnie działały i powodowały pękających naczynek? Czy w ogóle VACU activ bodyshape to urządzenie bezpieczne dla zdrowia? Z góry dziekuję za pomoc i pozdrawiam.

Niestety to częste powikłanie przy wykorzystywaniu tego typu urządzeń. Powinna być Pani uprzedzona o takiej ewentualności. Wyłaczenie podcisnienia zmiejszy częściowo ryzyko ale również podczerwień czyli podwyższona temperatura stanowi czynnik ryzyka i może nadal dochodzić do uszkadzania naczyń.