Pękające naczynka a preparat ZAAK

Witam mam problemy z pękającymi naczynkami na nogach, mam ich na prawdę dużo, pojawiają się pierwsze zylaki czy mogę stosować lek ZAAK ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga naczyniowego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Na pękające naczynka stosuje się zabiegi skleroterapii oraz profilaktycznie proszę nosić rajstopy przeciwżylakowe.