Pękające naczynka na nogach i bóle nóg

witam Mam problem z pękającymi naczynkami głównie na nogach ale już rozprzestrzeniają sie po całym ciele,z początku były tylko na ładkach teraz i na udach i brzuchu ,jak sobie z nimi radzić co jeść, przede wszystkim jakie leki bez recpety,bądź maści stosować by nie poszerzały się i zmniejszyły PROSZĘ O POMOC dodam że często miewam bóle nóg gdzie widoczne są już powstające żylaki mam dopiero 26 lat a na prywatne wizyty niestety nie mam pieniędzy:(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie powinna Pani pomyśleć o konsultacji angiochirurgicznej na NFZ. Skierowanie do Poradni otrzyma Pani od lekarza pierwszego kontaktu. Do tego czasu sugeruję stosowanie maści kasztanowej oraz preparatu z diosminą.