Pękające naczynka, nadmierna potliwość, zimne dreszcze i wypadanie włosów po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

3 lata od odstawienia tab.antykoncepcyjnych.I od 3 lat pojawiają mi się takie problemy: popękane naczynka;napady gorąca i nadmierne pocenie się a zaraz zimne dreszcze ;przykry zapach stóp;szczypanie skóry;wypadanie włosów;nadmierne owłosienie na twarzy,sutkach,ramionach i pępku ; bolesne miesiączki i cykle..w szczególności w dniach płodnych.Miałam badania:TSH-3,jód,żelazo,potas oraz USG tarczycy i wszystko w normie..wg tych badań jestem zdrowa.Żaden lekarz nie wie co mi dolega.Proszę o radę...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.