Nadmierne owłosienie a potliwość

Witam, mam wstydliwy problem - doskwiera mi nadmierne owłosienie (twarz, uda, okolice intymne, brzuch, piersi, ostatnio więcej włosków na ramionach i pojawiają się na klatce piersiowej). Do tego bardzo wypadają mi włosy na głowie, zauważyłam nadmierną potliwość, zazwyczaj mam zaczerwienione policzki, mały biust. Miesiączkuję dosyć regularnie. Dodam że mam 19 lat, wagę w normie. Mam jasną ciepłą karnację i ciemne włosy. Te "ponadprogramowe" są grube i gęste. To mój wielki kompleks.. Co robić?

Sugeruję konieczność wizyty u endokrynologa, który zaleci Pani odpowiednie badania i na ich podstawie wdroży odpowiednie dalsze działania.