Nadmierne owłosienie u 42-latki

Witam serdecznie mam straszną dolegliwosc nadmiernego owłosienia muszę golić się na twarzy jak męszczyzna codziennie włosy mam wszędzie na rękach na piersi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierne owłosienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie postępowanie. Do poradni endokrynologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.