Pęknięcia skóry w kącikach ust i złe samopoczucie

Nagromadziły się -w bliskim czasie- następ. objawy: (nie pamiętam kiedy wcześniej) pęknięcia skóry w kącikach ust, najpierw z prawej strony tylko, a potem i z lewej już jednocześnie- to trwa już 2-gi tydzień. Przy jedzeniu te pęknięcia szczypią i ich okolice odczuwa się specyficznie. Nocą pęknięcia się goją, ale w dzień rozmową, a zwłaszcza jedzeniem znów się otwierają. Przy tym-złe samopoczucie, na czole między brwiami -krostka. Zęby 7, 8 wrażliwe na temp. pokarmu. Więcej flegmy nosie i gardle.

witam Pana
powyższe objawy są charakterystyczne dla "zajadów" spowodowanych brakiem witamin z grupy B w organizmie, złe samopoczucie potwierdza tę możliwość. Proszę poczytać na temat: objawy niedoborów witamin z grupy B. Jak zdecyduje się Pan uzupełnić niedobory to zapraszam skorzystać z biologicznych skoncentrowanych suplementów diety. Skuteczność będzie nieporównanie większa niż z syntetycznych, ze względu na wysoką wchłanialność i brak skutków ubocznych. Może Pan zamówić tutaj: www.amway.pl/user/arkadia zapraszam.