Pęknięcie kręgosłupa części górnej

Witam. Mam pęknięcie kręgosłupa części górnej. Nie pamiętam dokładnie jakie odcinki ale jest to pęknięcie zaznaczam że zostało zrobione badanie Rezonans i potwierdzone przez lekarza spejalistę. Mam pytanie miewam bóle barku lewego oraz ręki i pod pachą . Martwi mnie ta pacha. Czy to jest promieniowanie bólu? Wiem jest ryzyko przy operacji -znieczulenie ogólne. Czy mam szanse byc zdrową i sprawną jesli zdecyduję się na tą operację? Nie martwię się kołnierzem , ani blizną na szyji lecz zniecz

Skoro nie boi się Pani zabiegu i ufa Pani lekarzowi, który kwalifikował Panią do zabiegu, to znieczulenia również nie powinna się Pani obawiać. Ryzyko powikłań po znieczuleniu jest wielokrotnie mniejsze niż po zabiegu chirurgicznym

Witam! No chyba po to robi się ten zabieg, żeby było dobrze. Samo znieczulenie, o ile nie ma pani jakichś innych chorób nie powinno być przeszkodą w operacji.