Usuwanie blizn po wypadku

Witam jestem mamą 16 latka gdy miał 5 lat uległ wypadkowi i zapalił się ma obszerne blizny na lewej stronie buzi lewa ręka cała od palców do barku całe plecy bardzo zależy nam na poprawie tych blizn syn w przyszłym roku kończy gimnazium i idzie dalej do szkoły bardzo boimy się zmiany otoczenia jest bardzo wrażliwy i boimy się o niego czy po zabiegach laserowych dużo mniejsze są blizny i jaka jest cena konsultaci.

Witam serdecznie. Zabiegi laserowe mają na celu zmiękczenie blizny by nie powodowała ona przykurczów. Warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem oferującym takie zabiegi w miejscu Państwa zamieszkania. Można także rozważyć operację plastyczną.