Petting 8 dni po miesiączce

8 dni po miesiączce uprawiałam petting z chłopakiem. Jestem pewna, że nie doszło do wytrysku, ale mogły pojawić się śladowe ilości preejakulatu, które chłopak mógł przenieść mi palcem do pochwy. Moje cykle trwają zwykle od 23-25 dni. Okres powinnam dostać 22 stycznia, nadal go nie ma, mimo pogorszenia stanu skóry i wrażliwości piersi, które zawsze zapowiadają u mnie miesiączkę. Dodam, że w tym miesiącu mam masę stresów, dodatkowo martwię się spóźniającym okresem. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło najprawdopodobniej w dni płodne dlatego nie można wykluczyć ciąży (choć prawdopodobieństwo ciąży wydaje się być niewielkie). Proponuję wykonać test ciążowy.