Picie napojów energetycznych przez 13-latkę

Co się może stać mojej 13-letniej córce gdy będzie piła tylko raz dziennie napój energetyczny przez 2 tygodnie ? I tylko to bedzie piła i nic innego. Może się jej coś stać z nerkami ? Proszę o wypowiedź mężczyznę.

pozdrawiam
Justyna Marszałkowska-Jakubik
t. 600-376-913
Centrum Dietetyczne Prolinea

Szanowny Panie,
Napoje energetyzujące nie są polecane dla dzieci podobnie jak mocna herbata i kawa. Jeśli jednak wypije dziecko 1 opakowanie to nic nie powinno się zdarzyć. Oczywiście musi pić inne, obojętne już, napoje.
z poważaniem,
J.Zachwieja