Pieczenie i lekkie krwawienie z pochwy po okresie przy stosowaniu Atyvia

Pieczenie i lekkie krwawienie z pochwy w dolnej jej części, po miesiączce przez pare dni. Miałam tak już pare razy. Co to może być? Ps. Zażywam od 1,5 roku tabletki atyvia.

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze zaburzenia hormonalne. Proponuje koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.