Pieczenie i suchość pochwy po usunięciu przydatków

Witam,jestem po usunięciu przydatków 2 lata.Przed zabiegiem nie stosowałam już HTZ od roku a przedtem ok 6lat.Zaraz po zabiegu problemy z pieczeniem i suchością pochwy.Obecnie stosuję dopochwowo oekolp oraz raz w tygodniu plaster systen 50.Pytanie czy mogę tak sobie stosować te leki nadal?Mam teraz 60 lat.Mammografia bz.

Aleksander Ropielewski

Sugerujęwykonanie badania USG oceniajacego stan endometrium i wykonująć mammografię oraz USG piersi. Od tego uzależniłbym decyzję odnośnie kontynuacji leczenia, zachowując czujność i regularnie kontrolująć stan endometrium i przeprowadzając badanie piersi.