Pieczenie odbytu podczas wydalania stolca

Witam mam 28 lat ma, problem przepraszam za wyrażenia przy oddawNiu kalu lekko piecze ale kał jest bez krwi a podczas no hmm podcierania się piecze i dodatkowo jest krew na papierze duzo jej nie ma no ale jest a tak to nic sie nie dzieje czasami raz na jakis czas zaswedzi a pieczenie pojawia sie dopiero podczas oddawania kału a krew pojawia sie podczas podcierania się czy mogą to byc hemoroidy? zaznaczam że bólu żadnego nie ma czy może jakieś to otarcie jest że otarło

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogą to być objawy hemoroidów. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.