Pieczenie po prawej stronie głowy przy dyskopatii szyjnej

Witam! Mam stwierdzoną dyskopatię szyjną. Moim problemem jest to że przy poruszaniu głową i ręką odczuwam w głowie pieczenie ale tylko po prawej stronie. Neurolog stwiedził, że to od dyskopatii. Biorę lek Symleptic ale z marnym skutkiem. Moje pytanie brzmi czy te objawy mogą być spowodowane dyskopatią? Miałam robione TK głowy bez kontrastu, wyszło ok.

Tego rodzaju bóle głowy mogą ale nie muszą być spowodowane dyskopatią szyjną. Wszystko zależy od rodzaju, poziomu zaawansowania dyskopatii i wielu innych czynników, w powiązaniu z miejscem występowania bólu i wszystkich okoliczności mu towarzyszących.