Kłucie w obrębie głowy a dyskopatia

Witam! Mam kłucia głowy w okolicy ciemieniowej po stronie prawej. Są one krótkotrwałe ale dosyć nieprzyjemne.Po badaniu TK głowy bez kontrastu wszystko ok. W związku z tym mam pytanie czy te kłucia to może być tętniak czy mogą być one spowodowane dyskopatią odcinka szyjnego? Neurolog powiedział że to na tle nerwowym.

"Kłucia chwilowe" mogą być związane z brakiem ruchu, małą aktywnością i usztywnieniem kręgosłupa szyjnego , napięciem emocjonalnym, przeciążeniem kończyn górnych i karku, niezdrowym trybem życia etc
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam