Pieczenie pod lewym obojczykiem

Proszę o wyjaśnienie czego powodem może być "pieczenie" pod lewym obojczykiem. Od kilku dni czuję duży dyskomfort związany z piękącym umiarkowanie silnie bólem. Dziękuję.

Witam Panią,

Trudno postawić diagnozę bez zbadania Pani. Czy skóra w tej okolicy jest zaczerwieniona, czy jest może nadmiernie ucieplona? W jakich sytucjach zdarzają się dolegliwości (w spoczynku, po wysiłku?), czy miała Pani uraz tej okolicy? Czy są jakies zmiany na skórze - krosty, pęcherzyki itd... Jeśli dolegliwości nie ust apią warto udać się do lekarza, bo na podstawie takiej małej ilości informacji niestety trudno jest postawić jakiekolwiek rozpoznanie, zwłaszcza,że jest Pani młodą kobietą.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz