Pieczenie podczas oddawania moczu - co mi dolega?

Witam.
Mam 22 lata i od ponad miesiąca mam zielonkawy śluz z pochwy. Bardzo mnie piecze, gdy siusiam z śluzem oraz piecze jak mam majtki na sobie. Również boli mnie brzuch mam stałego partnera. On się nie drapie. Co to jest do lekarza nie mogę iść nie mam ubezpieczenia może być do groźne?

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Opisane objawy mogą świadczyć o infekcji bakteryjnej układu moczowo-płciowego. Zielonkawa wydzielina z pochwy może wskazywać na obecność choroby wenerycznej. W przypadku jej stwierdzenia konieczne będzie leczenie obojga partnerów.
Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie wizyta u specjalisty ginekologa, gdyż nieleczone schorzenia układu moczowo-płciowego mogą prowadzić do groźnych powikłań.