Pieczenie skóry śródstopia

Witam, zwracam się z pytaniem odnośnie stóp. Mam bardzo wrażliwe pięty ogólnie stopy, ostatnio posmarowałam sobie nogi kremem nawilżającym do stóp(większą ilość) i nałożyłam specjalne skarpetki. Krem chyba dobrze się nie wchłonął i ubrałam baleriny i wyszłam na lekki upał i dziś odczuwam pieczenie na śródstopiu. Co mogę na to zaradzić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe że dolegliwości te spowodowane były spoceniem stopy bądź są wynikiem nietolerancji jakiś składników kremu. Proszę nosić dobrej jakości obuwie, któe nie przegrzewa stopy i ostrożnie stosować kosmetyki, jeśli zauważy Pani nasilenie dolegliwości po jakimś kremie proszę go nie stosować.