Pieczenie sromu w ciąży

witam. odczuwam pieczenie sromu. Jestem w 32 tygodniu ciąży, pieczenie mam od miesiąca. Nie przechodzi mi mimo, że brałam juz 3 leki p/grzybicze! Miałam podobnie w poprzedniej ciąży i lekarz zalecił mi smarowanie sromu wit. A i chyba E. Pomogło. Moje pyt. dotyczy tych wit. czy to napewno A i E, czy może jakies inne bo na 100% nie pamietam.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Mogła być to maść z witaminą A i E lub maść z witaminą A i D3. Ta pierwsza łagodzi podrażnienia skóry, przyśpieszając jej gojenie. Maść z witaminą A i D3 stosowana jest zazwyczaj w przypadkach świądu w okolicy krocza i odbytu.
Ich stosowanie powinna Pani skonsultować z lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę.