Pieczenie w okolicach intymnych a skutki uboczne Ramoclav

Witam Tydzień temu zaatakował mnie pies i trafiłam do szpitala na szycie nogi, oczywiście dostałam zastrzyk przeciwtężcowy i receptę od chirurga na ramoclav 875mg 125mg. Czytałam w ulotce że ten lek może wywołać sporo działań nieporządanych takich jak pokrzywka i inne reakcje na skórze, moje pytanie dotyczy czy te działania mogą się skupiać tylko w jednym rejonie ? Ja od kilku dni mam pieczenie i swędzenie w miejscach intymnych, czuje pieczenie kiedy muszę skorzystać z toalety.CzyToNormalne?

Być może jest to związane z nadkażeniem grzybiczym miejsc intymnych jako skutek uboczny stosowania antybiotyku. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem, który wdroży odpowiednie leczenie przeciwgrzybicze jeśli takowe rozpozna.