Pieczenie w okolicy pochwy i gęsty śluz a infekcja lub ciąża

14 lutego powinnam dostać okres, jednak nie pojawił się on do dzisiaj. Mimo tego, że razem z moim partnerem zabezpieczamy się, wczoraj wykonałam dwa testy ciążowe - wynik negatywny. Od jakiś trzech dni odczuwałam lekkie pieczenie w okolicach pochwy, a śluzu miałam naprawdę niewiele - tyle co nic. Dzisiaj rano pieczenie stało się jeszcze bardziej uciążliwe i pojawił się biały, gęsty śluz, jednak na chwilę obecną jest go niewiele. Czy to może być jednak ciążą, czy jednak jakaś infekcja?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na infekcję dróg rodnych. Warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.