Zaczerwienione wargi sromowe mniejsze, pieczenie i gorączka

zazwyczaj miesiączkę mam 5 dni ale w tym miesiącu w 6, 7 było lekkie jeszcze plamienie generalnie miesiączka była normalna nie żadne plamienie a temp w 8 dniu wynosiła 36.9 wczoraj w 9dniu 37,1, zazwyczaj był już śluz płodny jak kurze białko w 9 dc ale teraz nic nie ma mam zaczerwienione wargi sromowe mniejsze i czuję pieczenie:( nie wiem czy to nie zapalenie pochwy i dlatego temp jest tam taka wysoka? proszę o odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zaczerwienie, świąd oraz pieczenie mogą świadczyć o infekcji dróg rodnych. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.