Piekący ból nad kolanami podczas jazdy na snowboardzie

Witam chciałam się dowiedzieć skąd może wynikać palący, piekący ból i uczucie gorąca nad kolanami podczas jazdy na snowboardzie? Czy jest to ból mięśni czy może czegoś innego? Uniemożliwia mi on jazdę na snowboardzie. Czy można jakoś sobie z tym poradzić np. stosując jakieś żele/maści?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zbyt dużym obciążaniem mięśni. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.