Pieprzyk na penisie a ryzyko nowotworu

Witam, jakiś czas temu (ok 2 lata albo więcej) wyszedł mi na penisie pieprzyk. I w sumie nic sobie z niego nie robiłem, ale wczoraj go obejrzałem dokładniej i zobaczyłem, że pośrodku niego znajduje się znacznie ciemniejszy element (kreska). A tak w ogóle znajduje się on centralnie pod napletkiem. Czy to może być rak albo czerniak? Co mam robić? Załączam zdjęcie: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2qu5jiv&s=8#.Uyr2LM4qUQs

Na zdjeciu nie wyglada podejrzanie, ale radziłby rozważyć usunięcie przez chirurga onkologa, drobny zabieg pozwala no uzyskanie ostatecznego rozpoznania histopatologicznego