Pieprzyk pod okiem u 86-latka

Proszę o pomoc. Martwię się o mojego dziadka. Ma 86 lat. Kilka lat temu na policzku pod okiem pojawił się u niego "pieprzyk". Był on wielkości głowki od szpilki. Teraz jest wielkości odcisku palca. Jest to czarne i ma nierówną powierzchnię, owalny kształt. Lekarze POZ nie chcą podjąć się diagnostyki. Mówią, że to nic takiego (bez żadnych badań). Czy powinnam skierować dziadka na jakąś biopsję tej narośli czy lepiej tego nie ruszać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa lub chirurga ogólnego. Po badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.