Pierwsze objawy ciąży

1 X miałam okres czyli 3 dni po nim pierwszy kochałam sie z chłopakiem. Przez kolejne dni źle sie czułam, jak pomyślałam o jedzeniu robiło mi się nie dobrze (ale nie wymiotowałam). Zabezpieczyliśmy się, dodam że nie doszło do wytrysku. Czy normalne jest to że 1,5 tyg po stosunku mogę czuć lekkie bóle brzucha jak przez okresem i małe kłucie w prawym jajniku? Niepokoi nie również że w 19 dniu cyklu mój śluz jest lekko żółtawy i więcej niż zwykle. Kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży? i jakie?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, podawane objawy są bardzo niespecyficzne i mogą równie dobrze być objawem np. infekcji. Objawem ciąży będzie dopiero brak miesiączki, jeżeli miesiączkuje Pani regularnie, to w dniu spodziewanej miesiączki można wykonać test ciążowy z moczu.
Z opisywanej sytuacji wynika jednak, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest niewielkie.