Pierwszy stopień zaawansowania, rak sutka

DZIEN DOBRY.PROSZE O ODPOWIEDZ.MAMA 66 LAT MA RAKA PIERSI DUTALE INVASIVO 2 G.POZOSTALE WYNIKI TO Pt 16 NO MO,TYP LUMINALNY B, 1 STOPIEN ZAAWANSOWANIA RAK SUTKA NIEOKRESLONY C 50.9 PRZESZLA OPERACJE OSZCZEDNOSCIOWA, SEANSE RADIOTERAPII I TERAZ MA ZAPISANY TAMOXIFEN NA 5 LAT.NA JEDNYM Z DOKUMENTOW LEKARZ NAPISAL,ZE MAMA JEST WYLECZONA.DOSLOWNIE UZYL TEGO SLOWA A PRZECIEZ RAK NIE JEST WYLECZALNY.PROSZE O INNE OPINIE.B.DZIEKUJE.POZDRAWIAM.KASIA.

Witam , akurat ten rak , na takim stopniu zaawansowania , tak leczony - bywa teraz b.często wyleczalny! Czasy się zmieniły i obecnie nie każdy nowotwór = wyrok śmierci!!! Proszę być dobrej myśli , powodzenia , pozdrawiam Mamę i Panią! z.żurawski