Płacz u półrocznego dziecka

Czy to prawda ze 'dziecko czasem musi poplakac?' moje półroczne dziecko płacze jedynie gdy jest głodne, spiace bądź coś mu dolega, co nie podoba się rodzinie, i gdy płacze przetrzymuja go mówiąc ze dziecko musi poplakac czy pomarudzic... Czy to prawda? Czy źle robię ze w takiej sytuacji szukam co mu dolega???

dziecko nie jest złośliwą istotą, nie płacze,żeby nam dokuczyć, płacze gdy czegoś potrzebuje lub jest mu źle. Jeśli nie reagujemy dajemy mu sygnał ja płaczę, jest mi źle a nikt nie reaguje. Dziecko nie musi się dotlenić przez płacz musi natomiast mieć poczucie bezpieczeństwa.
Proszę słuchać swojej intuicji a wychowa Pani szczęsliwe dziecko. Pozdrawiam