Płaczliwość i spadek libido po stosowaniu Sidretelli

Witam, Przyjmuję tabletki anty pół roku. Od 3 miesiecy Sidretella 20. Przytylam, zrobiłam sie bardzo płaczliwa i spadło libido. Rozważam odstawienie tabletek, ale nastepna miesiaczka wypada akurat w sylwestra. Jestem tetaz w trakcie 7-dniowej przerwy i chciałabym przesunąć okres. Jak powinnam to zrobić? Czy mogą sie pojawić jakieś skutki uboczne i czy ochrona zostanie zachowana? Czy moga sie pojawic jakies planie i zle samopoczucie? Pozdrawiam

witam,
niestety tego typu objawy moga byc spowodowane antykoncpecją.
Chcąc przesunąć miesiączkę kolejną wypadającą w sylwestra powinna Pani nie robić po prostu 7 dniowej przerwy i kontynuować nowe opakowanie w tym czasie