Plamienia przed okresem a przemęczenie i stres

biorę tabletki HARMONET już dość długo zrobiłam sobie poł roku przerwy i teraz znowu zaczęłam je brać. Teraz jestem na drugim opakowniu a do końca zostało mi jeszcze 10 tabletek a wczoraj zaczełam plamić i dziś już mam normalny okres. czy to może być związane z przemęczeniem lub stresem? A może jestem w ciąży? Czy to jest normalne czy raczej powinnam udać się do lekarza?Proszę o pomoc

Witaj ! Proszę udać się do lekarza, który jest pani lekarzem z wyboru i poproś o dokładne wytłumaczenie działania tych tabletek , przeciwwskazania oraz działań ubocznych. To bardzo ważne rzeczy. Pozdrawiam