Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sulfasalazyna i Movalis a plamienia

Czy przyjmowanie leku movalis i sulfasalazyna en (przyjmowane od ponad miesiąca) mogą mieć wpływ na pojawienie się plamienia na około 10 dni przed planowaną menstruacją (pierwszy raz pojawiły się owe plamienia)? Czy te leki mogą jakoś zaburzyć cykl menstruacyjny lub gospodarkę hormonalną? Najbardziej interesuje mnie takie negatywne działanie leku sulfasalazyna, ponieważ słyszałam o nim bardzo mieszane opinie i sama nie wiem już co o nim sądzić. Czy po leku sulfasalazyna mogą wystąpić jakieś negatywne skutki uboczne? Czy to możliwe, że będzie miał on negatywny wpływ na funkcjonowanie organizmu? Czy sulfasalazyna to lek, który jest całkowicie bezpieczny dla organizmu? I jeśli tak to skąd wzięły się te plamienia... Czy stosowanie leków sulfasalazyna i movalis faktycznie mogło na to wpłynąć? Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy