Plamienie 10 dni po skończeniu okresu a brak owulacji

Witam, dostałam plamienie na 10 dni po skończeniu okresu. Oczekiwałam owulacji w dniu dzisiejszym, staram się zajść w ciążę. Podejrzewam brak owulacji, czy moje podejrzenia są słuszne? Czy są powody do obawy i wizyty u lekarza jeszcze dziś/jutro?

Magdalena StusiĹska

Owulację można sprobować sprawdzić testem owulacyjnym dostępnym w sklepach. Plamienie nie musi oznaczać braku owulacji- niestety nie pisze Pani jak jest ono intensywne i ile trwało.