Plamienie a utrata ciąży

Witam,26.12.2015 dowiedziałam się, że jestem w ciąży.Pierwsze USG bylo 11.01.2016 w 6tyg2dniu ciąży. Zarodek miał 3,2mm i biło serce. Tydzień później w poniedziałek dostałam lekkiego plemienia(kilka skrzepow z brązowa krwia,nie miałam bóli . Pojechalam do szpitala, lekarz zrobił usg, serce bilo i zarodek miał 5,1mm długości. Na drugi dzień plamienie znowu się pojawilo,serce przestało bic. Czy lekarz mógł zapobiec temu podając np.luteine? Moje wyniki były książkowe, pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety ciężko przewidzieć jaka byłaby reakcja, ale jeżeli wyniki były książkowe i nic nie zapowiadało tego co się stało to lekarz dlatego nie włączył leczenia luteiną.